Nowe Zasady Przyjęć do programu WWRD obowiązujące od maja 2019 do odwołania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych podopiecznych i chcąc utrzymać wysoką jakość naszych usług jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia limitu oraz reorganizacji przyjęć na bezpłatne zajęcia terapeutyczne w ramach WWRD .

Od maja 2019 roku powstaje lista oczekujących na przyjęcie, każde dziecko po wstępnej konsultacji psychologicznej otrzyma informacje o możliwym terminie przyjęcia , termin ten zależy od potrzeb dziecka (rodzaju terapii) na chwile obecną przyjmujemy zapisy na przyjęcia od września 2019 w wyjątkowych przypadkach głównie niemowląt możliwy szybszy termin . W okresie urlopowym od czerwca do sierpnia nie jest możliwa organizacja zajęć dla nowo przyjętych dzieci. Zapraszamy do zapisu na listę na nowy rok szkolny.

Na wstępną konsultację dotyczącą przyjęcia należy przyjść z opinią WWRD, dokumentacją medyczną dotyczącą dziecka. Na wywiadzie określimy wskazane kierunki pracy, przekażemy zalecenia do domu i ustalimy termin przyjęcia na zajęcia. Wszystkie dzieci z listy oczekującej będą przyjęte na zajęcia terapeutyczne najpóźniej od września 2019.

Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Zespół Poradni Rozwiń Skrzydła

Menu