Warsztat Jogopedia

Informacje ogólne

Kategorie: , , , ,

Prowadzący:

  • Termin: 2021-06-26 10:00
  • Czas trwania: 9 h
  • Liczba miejsc: 12
  • Cena: 350 zł

Adresaci szkolenia: Warsztaty z Jogopedii dla pedagogów, logopedów, terapeutów, joginów, wszystkich, którzy chcą prowadzić zajęcia z jogi dla dzieci.

CZYM JEST JOGOPEDIA

Jogopedia to cykl zajęć łączących jogę oraz ćwiczenia logopedyczne. Przygotowane przeze mnie zabawy jogopedyczne poprawiają nie tylko kondycję aparatu artykulacyjnego, ale również całego organizmu, jak również uspokają i wyciszają umysł. Na zajęciach z jogopedii łączymy ćwiczenia ruchowe, słuchowe, oddechowe, słowne i muzyczne, by rozwijać mowę i możliwie najwięcej umiejętności poznawczych, jak również takich procesów myślowych, które gwarantują w przyszłości doskonały start do podjęcia
nauki w szkole.

CO DAJĄ DZIECIOM ZAJĘCIA W RAMACH JOGOPEDII

Dzieci uwielbiają Jogopedię, nie tylko dlatego, że mogą bezkarnie stroić miny (te podczas zajęć są nawet bardzo wskazane!). To wspaniały sposób na rozluźnienie ciała i zrelaksowanie się. Podczas ćwiczeń zauważyłam, że mogą one uspokoić nerwowe czy nadpobudliwe dziecko, potrafią także ożywić zmęczoną i znużoną grupę, która nie potrafi
się skoncentrować. Wyzwalają też ekspresję w dziecku lękliwym lub wycofanym. Dzieci z ogromną chęcią wcielają się w zwierzątka, powtarzają wyrazy i wierszyki, śpiewają i wygłupiają się na matach.

Plan warsztatu:
10:00-11:15 – Wstęp i opis zajęć z Jogopedii
11:15-14:15 – Część teoretyczno-praktyczna
14:15-15:00- przerwa
15:00 – 17:00 – Część praktyczna

Co wyniesiesz z tego warsztatu?
Poznasz techniki relaksacyjne prowadzenia zajęć z dziećmi. Dowiesz się w jaki sposób poprzez zabawę praktykować z dziećmi joge. Poznasz mnóstwo ciekawych zabaw, bajek, ćwiczeń mindfulness dla dzieci i młodzieży. Uzyskasz certyfikat oraz mnóstwo inspiracji.

Na szkolenie należy zabrać: obuwie zamienne oraz grube „skarpeto-kapcie”. Organizator zapewnia: materiały szkoleniowe, zaświadczenia/certyfikaty uczestnictwa, przerwę kawową.

Prośbę o fakturę proszę opisać w uwagach przy rejestracji.

Zapisz się na szkolenie

Dane kontaktowe

Wybierz dokument

Regulamin

Menu